Doradca Klienta - język czeski

Data dodania: 02 kwiecień 2016Ogłoszenie: 620
  • Doradca Klienta - język czeski - zdjęcia

Opis oferty pracy:
Do Działu Zagranicznego pilnie poszukujemy osób na stanowisko:
Specjalista ds. Obsługi Klienta ze znajomością języka czeskiego
Miejsce pracy: Cieszyn

Obowiązki:
- obsługa zagranicznych klientów detalicznych
- prowadzenie dokumentacji
- obsługa systemu zarządzania wysyłkami
- dbałość o wizerunek firmy

Wymagania:
- znajomość języka czeskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
- biegła obsługa komputera,
- dobra organizacja pracy

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju oraz zdobywania wiedzy z zakresu Customer Service
- umowę o pracę
- pakiet niezbędnych szkoleń przygotowujących do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@leadforce.pl

Cena za darmo
Kategoria: Dam pracę
Typ oferty: Obsługa klienta
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Wyświetleń: 590

Najczęściej oglądane w tej kategorii