Opiekun/ka dla osoby starszej (SECAWO)

Data dodania: 12 kwiecień 2019Ogłoszenie: 4850

Secawo (www.secawo.pl)
Wyróżniamy się na rynku agencji zatrudniających polskich Opiekunów Seniorów w Niemczech. Zapewniamy legalne i bezpieczne oferty pracy. Nasza długoletnia współpraca z niemieckimi partnerami pozwoliła wypracować stabilne relacje oraz sprawdzone miejsca pracy. Podczas dopasowywania zleceń dbamy o spełnianie Państwa oczekiwań. Zależy nam abyście znaleźli ofertę pracy w której będziecie czuć się bezpiecznie i komfortowo. Oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, odprowadzamy składki ZUS, gwarantujemy ubezpieczenie oraz zapewniamy transport w dwie strony. Bardzo zależy nam na dobrej relacji z naszymi Opiekunami i podchodzimy do każdej osoby indywidualnie. Zapraszamy do współpracy
OGŁOSZENIE
Zlecenie nr: 649
Oferowana stawka: 1400 EURO
Data wyjazdu: 23.04.2019
Miejscowość: Rheine
Opis oferty pracy: Pacjent, 176 cm, 80 kg, Pan porusza się ze wsparciem drugiej osoby przy balkoniku bądź na wózku inwalidzkim/elektrycznym/Sam wstaje z łóżka czy z wózka. Czasem jeździ z opiekunką na zakupy na wózku - nie pcha się go. Ma problemy z sercem, jest po wylewie. Pan ma lekkie problemy z komunikacją i orientacją - stwierdzono początkową demencję.
Potrzebuje wsparcia przy ubieraniu i rozbieraniu się oraz podczas mycia. Na wyposażeniu jest łóżko pielęgnacyjne, balkonik, wózek inwalidzki, winda przy schodach. Noce zazwyczaj przesypia. Jeśli potrzebowałby w nocy pomocy w dojściu do toalety, zadzwoni przez baby phone.
Pan używa pielucho majtek. Korzysta również z toalety. Sam je, trzeba mu jedzenie pokroić. Jest osobą spokojną i często w dobrym nastroju. Jest bardzo rozmowny, nie jest wybredny. Dziękuje za wszystko, jest wdzięczny.

Informacja na temat warunków mieszkaniowych: Pacjent mieszka w domu jednorodzinnym na dole, na górze mieszka syn
/ bardzo miła osoba/. Dom znajduje się na obrzeżach miasta. Do najbliższego sklepu jest ok. 10 minut na pieszo/ Rewe/. Duże zakupy robi się z synem. Kupuje się wszystko co jest potrzebne. Pieniędzy nie brakuje. Do dyspozycji pokój z internetem i tv , łazienka wspólna. Pokój pacjenta jest przechodni- do kuchni, Rodzina jest bardzo w porządku, wyczulona na potrzeby opiekunki.

Obowiązki Opiekuna: Do zadań opiekunki należy pomoc w codziennych czynnościach jak mycie, ubieranie się oraz prowadzenie gospodarstwa domowego.
Wymagania: Opiekunka powinna znać język niemiecki w stopniu Średnio-zaawansowanym.
Dodatkowe informacje: www.secawo.pl
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- korzystny pakiet ubezpieczeniowy
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- zakwaterowanie i wyżywienie u rodziny na miejscu
- premia za polecenie nowego pracownika

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: rekrutacja@secawo.com
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 115, 53-149 Wrocław

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 717... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 8 )

Cena 5500zł
Kategoria: Praca
Typ oferty: Praca za granicą
Wymiar: Pełny etat
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Wyświetleń: 74

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Jastrzebielokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.