Skupujemy Zadłużone Spółki - naprawa i rozwój

Data dodania: 05 wrzesień 2017Ogłoszenie: 2358
Skupujemy Zadłużone Spółki - naprawa i rozwój
  • Skupujemy Zadłużone Spółki - naprawa i rozwój - zdjęcia

TEL. 784-494-784 www.spolkekupie.com Skup Zadłużonych Spółek.

Od wielu lat prowdzimy postępowania układowe, upadłościowe i restrukturyzacyjne przeznaczone zarówno dla spółek, jak i dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Proces restrukturyzacji spółki wiąże się z przejęciem jej udziałów, co pozwala wprowadzić skuteczny plan naprawczy i zmienia relacje między wierzycielami, a zarządem spółki, m.in. poprzez powołanie nowego zarządu.

Działania nasze zakładają: zakup udziałów w spółce, która znalazła się na skraju bankructwa, usługi doradcze dla właścicieli, którzy mogą ponieść odpowiedzialność majątkową, lub karną za zobowiązania zadłużonej spółki, Występowanie w roli upadłego, podjęcie negocjacji z pracownikami i wierzycielami, wdrożenie skutecznego planu naprawczego dla podmiotu, który utracił płynność finansową na skutek działań niesolidnych kontrahentów, sezonowych przestojów w płatnościach, bądź innych czynników.

NASZA PRZEWAGA to zespół współpracowników praktyków z wieloletnim doświadczeniem w sprawach związanych z upadłościami Spółek i osób prywatnych. Jeśli znalazłeś się w sytuacji opisanej powyżej, nie zwlekaj, zadzwoń do nas, przedstawimy szczegółowy plan naprawy przedsiębiorstwa, który pozwoli z powrotem stanąć Ci na nogach tel. 784-494-784 24/h email: biuro@spolkekupie.com www.spolkekupie.com
04/09/2017 17:00

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 487... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 47 )

Cena za darmo
Kategoria: Usługi
Typ oferty: Usługi finansowe
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Wyświetleń: 458

Najczęściej oglądane w tej kategorii

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Jastrzebielokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.