Specjalista ds. Szkoleń oraz Funduszy UE

Data dodania: 15 luty 2017Ogłoszenie: 1430
Specjalista ds. Szkoleń  oraz Funduszy UE
  • Specjalista ds. Szkoleń  oraz Funduszy UE  - zdjęcia

Fundacja Biznes Odpowiedzialny Społecznie z Białegostoku jako Certyfikowana Agencja Zatrudnienia wspiera przedsiębiorców w poszukiwaniu pracowników.
Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Oferujemy:
-Umowę o pracę
-Stałą wysoką podstawę+prowizja
-Narzędzia pracy
-Materiały marketingowe
Obowiązki:
-Pozyskiwanie klientów
-Koordynowanie realizacji projektów
-Budowanie pozytywnych relacji klientami firmy
-Przygotowywanie ofert szkoleniowych
Nasze wymagania:
-Wykształcenie min. średnie
-Prawo jazdy kat. B
-Umiejętność budowania i utrzymywania właściwych relacji z klientami
-Orientacja na osiąganie rezultatów
-Znajomość programów unijnych
Swoje CV prosimy wysyłać na adres:specjalista@bosfundacja.pl w tytule emiala podając stanowisko.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 799... Pokaż